Chat with us
Objednejte si
Omega936 Project
během následujících 20 minut a využijte výhod naší akční nabídky!
Objednávejte Teď!
UPOZORNĚNÍ: Kvůli zvýšenému prodeji jsou denní objednávky limitovány. Dnes, , momentálně máme produkt NA SKLADĚ a odesíláme jej do 24 hodin. Pospěšte si a objednejte IHNED!
Vyhraj nad vysokým tlakem - navždy!*
I ty můžeš mít za okamžik normální krevní tlak bez jakéhokoliv léku nebo operace!*
Sniž riziko infarktu a mrtvice za méně než jeden měsíc!*
Bez prášků a chirurgických zákroků! 
100% přírodní řešení s nulovými nežádoucími účinky! 
Získej zpět vitalitu, sílu a zhubni bez námahy!*
Přes 3257 lidí pouze v Čechách se podařilo přirozeným způsobem dostat pod kontrolu svůj vysoký tlak. Zjisti jak už dnes!
Praha,

Vynikající objev, který ti může zachránit život - přírodní metoda snížení krevního tlaku a navrácení zdraví!*

Představuje ve světě vraha číslo 1 a ovlivňuje kvalitu života a zdraví milionů lidí. V posledních několika desetiletích stále více lidí umírá více na následky vysokého krevního tlaku než na jakoukoliv jinou nemoc. Umírá jich dokonce více na tyto následky než na všechny typy rakovin dohromady! Vypadá to, že na tento problém neexistuje lék, postižení jsou pouze odsouzeni na každodenní polykání prášků do konce života! Ale jeden lékařský odborník tvrdí, že našel přírodní řešení, pomocí kterého se může tlak ustálit na normálních hodnotách 120/80 za velmi krátkou dobu!* Tato metoda vyžaduje jen málo námahy a malé změny v denních návycích. Každopádně nevyžaduje žádné extrémní zákroky, operace, ani léky!

Toto by mohlo být revolučním lékařským objevem, protože léky na vysoký tlak mají velmi mnoho nežádoucích účinků, a dokonce mohou i zvýšit riziko infarktu a mrtvice! 

Konečně se na obzoru objevila naděje pro vás všechny, kdo máte problémy s vysokým tlakem! 

Když si dnes přečteš takovouto novinku, působí to na tebe nereálně? 

VÍM, jak to zní, ale je to pravda! 

Představ si, že za pouhý 1 měsíc můžeš dosáhnout takovýchto výsledků!*

Ale co je pro tebe nejdůležitější: ZÍSKÁŠ ZPĚT SVÉ ZDRAVÍ!

ŽIVOT S VYSOKÝM TLAKEM

medical

Je strašné slyšet tu diagnózu, že máš vysoký krevní tlak. Hned si umíš představit, jak tvůj život bude od této chvíle nadále vypadat: různé léky alespoň dvakrát denně, každodenní měření tlaku, po kterém následují kontroly u lékaře, a to každý měsíc, a různá vyšetření, aby se ukázalo, jak zvýšený tlak působí na tvé tělo - jestli škodí tvému srdci, tepnám, mozku, ledvinám???

Ale co vlastně způsobuje vysoký krevní tlak? 

Pokud ti lékař předepsal nějaké léky ihned po diagnostikování vysokého krevního tlaku (neboli hypertenze) a oni přesto nezabírají - musíš nejprve pochopit, jak vlastně dochází k vysokému krevnímu tlaku. 

Přesnou příčinu vysokého tlaku - nikdo nezná! Velké množství různých odborníků tvrdí, že je hlavní příčinou genetika, vysoký cholesterol, stresující způsob života... A samozřejmě vše toto uvedené může být pravda. Ale je důležité vědět, že vysoký tlak se prostě jen tak sám od sebe neobjeví... od okamžiku, kdy ti jej diagnostikovali, již napáchal mnoho škod.

Vysoký krevní tlak je naprosto normální rekací našeho těla na nebezpečí, stresující situace, nebo cvičení. Problémem je, pokud tlak zůstane zvýšený během nějakého delšího období. Kvůli tomu srdce neustále pumpuje více krve a tepny toto množství nemohou zvládnout. 

Přirozená reakce těla - tepny tvrdnou. Čím více tvrdnou, tím je větší pravděpodobnost, že kvůli tlaku posíléného krevního průtoku popraskají a tyto pukliny vyplní cholesterol. Takže tvoje tepny nejen tvrdnou, ale také se zužují. 

img-7

Proč to představuje vážný zdravotní problém?

Když ti tepny ztvrdnou a zúží se - začnou se objevovat opravdové problémy. V tomto okamžiku nemá krev dostatečný prostor pro svůj průtok a to zvyšuje krevní tlak. Tvé srdce cítí,že něco není v pořádku a pumpuje krev intenzivněji, aby prošla úzkými tepnami. To také zvyšuje tlak. Nervový systém a tvůj mozek mají na takovou krizi odpověď.. Za normálních okolností by mozek vyslal signál k rozšíření krevních žil, což je u flexibilních tepen možné. Ale tvé tepny jsou již ztvrdnuté, takže rozšíření není možné!

Proto mozek vysílá signál ledvinám, aby vyloučily přebytečné množství vody a sodíku, což povede ke snížení množství krve, a tedy ke snížení krevního tlaku. 

Tento mechanismus většinou dobře funguje a opravdu sníží tlak. Ale z dlouhodobého hlediska je v tuto chvíli problém vysokého tlaku ještě velmi daleko od svého vyřešení! 

V dokonalých, nebo skoro dokonalých podmínkách přenáší množství krve, které koluje ve tvých žilách, dostatečné množství výživných látek každé buňce ve tvém těle. Ale pokud se toto množství výživných látek sníží - některé buňky nedostanou dostatečné množství svojí "potravy" a budou posílat mozku signál, že jsou vyhladovělé. Tato krizová situace vyústí v aktivaci velmi destruktivních obranných procesů při kterých: 

 • tvé srdce bude pumpovat větší množství krve, což povede ke zvýšenému krevnímu tlaku
 • tvé ledviny zaznamenají vysoký krevní tlak a začnou vylučovat vodu, aby jej snížily
 • buňky budou hladovět a požadovat silnější krevní průtok! 

Toto je takzvaný „ZAČAROVANÝ KRUH" vysokého krevního tlaku - který ničí tvé tělo a tvé zdraví. 

A toto nadále pokračuje, dokud se prostě tvé srdce, mozek, i ledviny časem úplně nezničí... POTÉ NÁSLEDUJE INFARKT NEBO MRTVICE! 

Děsivé, že?!

medical

Rizikové faktory vysokého tlaku

Když je ti diagnostikován vysoký tlak, neboli hypertenze - hlavní škoda je již napáchána! Tento proces je velmi těžké zvrátit - ale není to nemožné! 

Proto je důležité vědět, že někteří lidé mají k hypertenzi větší sklony, než ostatní. 

Pokud máš více níže vypsaných rizikových faktorů - ale nebyl ti diagnostikován vysoký tlak, dbej na pravidelné měření tlaku a pravidelné lékařské kontroly. To je vše, co můžeš udělat pro to, aby tě to nepostihlo! A řešení ti bude odhaleno zde! 

Některé z nejčastějších rizikových faktorů vysokého krevního tlaku jsou:

Věk.

Riziko vysokého krevního tlaku narůstá s věkem. Většinou se riziko objevuje od 45. roku života. Co se týče pohlaví - vysoký tlak je častější u mužů. U žen je vysoký krevní tlak pravděpodobnější po 65 roce života.

Obezita.

Jeden z největších rizikových faktorů pro rozvoj vysokého tlaku je tloušťka. Čím více máš kilogramů, tím více tvé tkáně potřebují krve pro zásobování kyslíkem a výživnými látkami. Jak se množství krve, které koluje tvými žilami, zvětšuje, tak se zvyšuje i tlak na stěny tvých arterií.

Nedostatek cvičení.

Lidé, kteří jsou neaktivní, nebo kteří necvičí, mají častěji vyšší tepovou frekvenci. Čím rychleji tluče srdce, tím se při každém stažení více namáhá, a tím se více zvyšuje tlak na tvé arterie. Nedostatek fyzické aktivity také zvyšuje riziko nahromadění přebytečných kilogramů.

Rodinná diagnóza/genetika.

Vysoký krevní tlak je často dědičný. Existují také některé genetické faktory, které zapříčiňují, že mají lidé k hypertenzi větší sklony.

Kouření.

Nejen, že kouření samo o sobě dočasně zvyšuje krevní tlak, ale chemické látky obsažené v tabáku také ničí vnitřek krevních žil. To může způsobit zužování arterií, což zvyšuje krevní tlak.

Alkohol.

Nadměrná konzumace alkoholu časem může poškodit srdce. Konzumace více, než dvou alkoholických nápojů denně u mužů a jednoho u žen může ovlivnit krevní tlak.

Sůl (sodík) ve stravě.

Slaná strava vede k příliš velké konzumaci sodíku, což může způsobit zadržování tekutiny v organizmu a ke zvýšení tlaku.

Příliš málo draslíku ve stravě.

Draslík pomáhá udržovat rovnováhu hladiny sodíku v buňkách. Pokud potravou své tělo nevyživuješ dostatečným množstvím draslíku, nebo neudržuješ jeho dostatečné množství v organizmu, může se ti v krvi nahromadit příliš velké množství sodíku.

Příliš málo vitaminu D ve stravě.

Není jisté, zda může nedostatečné množství vitamínu D v potravě vést ke zvýšení krevního tlaku. Vitamín D může ovlivnit enzym, který vytvářejí ledviny, a který ovlivňuje krevní tlak.

Stres.

Vysoká hladina stresu může vést k dočasnému zvýšení krevního tlaku. Pokud se snažíš uvolnit tím, že více jíš, kouříš, nebo piješ alkohol, problémy s vysokým tlakem tak jen zhoršíš.

Některé chronické stavy.

Některé chronické stavy také mohou zvýšit riziko vysokého tlaku. Jsou to například nemoci ledvin, cukrovka a apnoe.

Těhotenství.

U těhotných žen se objevuje vysoké riziko rozvoje hypertenze, což představuje riziko pro matku i dítě. Tento typ hypertenze se většinou po porodu znormalizuje.

Pokud se některý z výše uvedených faktorů týká tebe a obáváš se následků vysokého krevního tlaku, je normální, že hledáš řešení. 

Proto není ani podivující, že se snažíš těmto rizikům vyhnout a vyhledáš lékařskou pomoc. A jediným řešením, které pro tebe lékaři mají - jsou pilulky a léky!

Ale víš vlastně, jak léky fungují? 

img-7

Léky, které lékaři předepisují při některých z uvedených situací buď stimulují okamžité vyloučení tekutin ze tvých ledvin, aby došlo ke snížení krevního tlaku, nebo posílají signály tvému srdci,aby snížilo tepovou frekvenci, či mozku, aby ignoroval tuto krizovou situaci. Vždy ti doporučují, abys držel/a nějakou dietu, aby bylo zamezeno tvorbě cholesterolu, který ještě dodatečně komplikuje problém s vysokým tlakem.

Ale pokud se rozhodneš prověřit, jaké léky skutečně fungují, připrav se na skutečný šok! 

Seznam nežádoucích vedlejších účinků obsahuje (ale není omezen pouze na toto) následující: 

 • Bolest hlavy 
 • Problémy se spánkem
 • Zarudnutí pokožky
 • Bolesti, citlivost, nebo slabost ve svalech (myalgie) 
 • Omámení 
 • Točení hlavy
 • Nevolnost nebo zvracení 
 • Křeče nebo bolest břicha 
 • Nadmutost
 • Průjem

Seznam nežádoucích vedlejších účinků je velmi dlouhý a mohou být velmi závažné, a dokonce i způsobit INFARKT NEBO MRTVICI - PŘESNĚ TO, ČEMU MĚLO BÝT ZABRÁNĚNO!

JAK JE TOTO MOŽNÉ? 

A buďme upřímní - svého lékaře z toho vinit nemůžeš! 

Každý lékař na světě ti předepíše lék, pokud máš vysoký tlak! To je fakt a též jediný způsob, který znají. Snaž se těm ubohým lékařům porozumět. Stráví mnoho let tím, že se učí, že neexistuje žádný jiný způsob, jak se dá vyléčit vysoký tlak. Ať už se jim to líbí nebo ne - jsou součástí spiknutí VELKÝCH FARMACEUTICKÝCH FIREM, které udělají cokoliv pro to, aby nadále hromadily své bohatství za cenu našeho zdraví! Ani jeden lékař ti neřekne: „Neužívej léky!" Vědí, že jsou léky jedinou možností pro lidi s vysokým tlakem. Buď léky, nebo operace. A lékař ti ze své pozice musí nějak pomoci, protože rizika hypertenze jsou SKUTEČNÁ a velmi nebezpečná!

Tvůj život s diagnózou této nebezpečné nemoci

NEUSTÁLÝ STRACH! Tato slova nejspíš nejlépe popisují jak oběti hypertenze žijí s tímto hrozným stavem. Všichni kolem tebe ti neustále opakují, jak si musíš dávat pozor, protože je riziko infarktu nebo mrtvice velmi vysoké u lidí s vysokým tlakem! 

A jak moc může být člověk opatrný? A co je ještě důležitější: Co to vlastně znamená???

Znamená to, že musíš dávat pozor na každý svůj krok, na každý den tvého života? Znamená to, že už si život nemůžeš vůbec užívat? Znamená to, že musíš přestat se svými každodenními stereotypy a zamknout se u sebe doma? 

Najednou normální věci už nejsou „normální": nemůžeš si ani vychutnat rodinný oběd - protože potřebuješ „speciální" stravu připravenou pouze pro tebe. Nemůžeš běhat za svými dětmi a vnoučaty - protože „musíš dávat pozor", nemůžeš cestovat, protože pro to potřebuješ speciální přípravu a všechny plány záleží na tom, jak se cítíš a v jakém jsi stavu...

Chraň Bůh, aby tě postihlo obyčejné nachlazení nebo chřipka - musíš rychle na pohotovost kvůli vysokému tlaku a lékům, které užíváš! 

img-7

A pro některé lidí - toto ani není to nejtěžší...

Vysoký tlak není pouze TVŮJ problém! 

Trpí tím i tvoje rodina... hypertenze neovlivňuje pouze tvůj život - ale i život všech těch, kdo tě milují a kterým na tobě záleží! 

Je nevyhnutelné, aby se vše, co tvá rodina dělá, celé fungování rodiny změnilo v okamžiku, kdy zjistí, že máš vysoký tlak! 

Je to prostě zničující, ale nemohou si pomoci, musí se na tebe dívat jinak - jejich obavy jsou doslova hmatatelné...

Jaké jim jen myšlenky procházejí hlavou? Stejné jako tobě: Jak moc je tato nemoc vážná? Vyvine se to v něco nebezpečného? Co operace, zákroky, nemocnice??

A pokud jsi osoba, která je vůči sobě upřímná, nejspíš si pokládáš i tuto nevyhnutelnou otázku: KOLIK MI ZBÝVÁ ČASU? 

Co s tím můžeš dělat? 

Nezoufej! To je pravděpodobně ta první věc, kterou můžeš udělat! 

Pokud chceš zvrátit vývoj tvé nemoci - existuje ŘEŠENÍ! 

PŘEDSTAVUJEME TI: OMEGA936 PROJECT!

Omega936 Project je detailní kniha s návodem a kroky, které můžeš učinit, abys zcela zvrátil/a hypertenzi!*

Je to zcela přírodní řešení, které ti pomůže získat zpět své zdraví a mít normální krevní tlak navždy!*

Takže, pokud je tvým cílem: 

Co je Omega936 Project? 

Nejspíš se ptáš, co je Omega936 Project. Ale nejprve ti řeknu, co není. 

 • Není to lék, ani tabletka, ani náplast, ani nic podobného. 
 • Není to ani žádná zvláštní pomůcka. 
 • Není to ani žádný „tajný" východní lék, nebo starověký, dávno zapomenutý „lék". 
 • Není to ani žádný drahý a zcela nepoužitelný cvičební program nebo fitness. 

Omega936 Project je vše, co potřebuješ k tomu, abys úspěšně a 100% přírodně získal/a zpět kontrolu nad svým celkovým zdravím a snížil/a a udržel/a svůj krevní tlak navždy!*

Je to velmi detailní kniha, která ti dá odpovědi na všechny otázky, které si nejspíš kladeš ohledně vysokého tlaku a o tom, proč léčba není úspěšná. Ale co je pro tebe nejdůležitější, dá ti návod, jak v bitvě s hypertenzí vyhrát! 

Ano, chci vyhrát nad hypertenzí přírodní cestou! Pošlete mi Omega936 Project právě teď! 

Co očekávat od Omega936 Projectu?

Důvod, proč je tato kniha vlastně vůbec napsaná, je ten, aby dala milionům lidí, kteří bojují s vysokým krevním tlakem, dlouho očekávané řešení. 

Je výsledkem několikaletého výzkumu o tom, co opravdu přináší výsledky při boji s vysokým tlakem! 

Jak již bylo zmíněno, moderní medicína teprve musí příznat, že je hypertenzi opravdu možno zvrátit a vyléčit. Místo toho ti ale momentální lékařská praxe předepíše léky, které zmírňují symptomy vysokého krevního tlaku, ale nijak tě nepřivedou blíže ke tvému normálnímu životu. Ani jeden dostupný lék ti nepomůže získat zpět normální krevní tlak poté, co jej přestaneš užívat. Pro kontrolu nad hypertenzí a vyhnutí se riziku nebezpečných následků, musíš být navždy otrokem těchto léků! 

A to je skutečný důvod, proč se tolik výzkumných pracovníků soustředí na nalezení trvalého řešení. Skutečného řešení, které nebude mít zničující vedlejší účinky, jenž mají léky na vysoký krevní tlak. 

OMEGA936 PROJECT ti právě poskytne - řešení na vysoký tlak, které:

opravdu funguje

může využít každý s vysokým krevním tlakem

nevyžaduje žádné doplňky, tabletky, ani nápoje

nevyžaduje, abys strávil/a hodiny v tělocvičně

a ještě k tomu - se budeš brzy cítit lépe než kdy dřív!*

Jediné, co potřebuješ udělat, aby sis zajistil/a účinné působení Omega936 Projectu, je ho vyzkoušet! 

Za pouhý měsíc - budeš moci pocítit výsledky, kompletní a celistvou změnu ve svém zdravotním stavu!*

S pomocí Omega936 Projectu můžeš očekávat tyto výsledky: 

A nepodceňuj ani drobné, lehce „osobní" pozitivní změny, které pocítíš*:

Na stránkách Omega936 Projectu nalezneš mnohé odpovědi, ale i řešení, které ti pomůže přirozeně kontrolovat vysoký tlak. Toto je jen částí toho, co můžeš očekávat:

Ošklivá pravda o tom, proč medicína neléčí hypertenzi

Pravá příčina vysokého krevního tlaku 

Vědecká fakta a studie, které potvrzují, jak se může zvrátit vysoký krevní tlak 

Co musíš udělat pro to, abys přirozeně snížil/a tlak 

Důležitost stravy při úspěšné léčbě vysokého tlaku 

Velká kolekce receptů a jídelníček, který ti usnadní život 

Jak zlepšit elasticitu krevních žil 

Jak přirozeně zrychlit metabolizmus tak, že zároveň snížíš krevní tlak a zhubneš! 

A ještě mnoho dalšího...

Jediná věc, kterou musíš, je udělat si čas na přečtení knihy a poté její obsah převést do praxe. To ti zabere velmi málo času a odmění tě to tím nejdrahocennějším dárkem - DOBRÝM ZDRAVOTNÍM STAVEM!

Proč je Omega936 Project tak úspěšný při řešení problému hypertenze? 

Omega936 Project je zcela odlišný od všeho, na co jsi doposud narazil/a při hledání řešení na vysoký krevní tlak. 

Největším rozdílem je to, že se koncentruje na změnu tvého stavu - a na to umožnit ti mít normální krevní tlak a také si ho udržet!* Nekoncentruje se na zakrývání symptomů, zatímco ti vlastně nemoc i nadále ničí zdraví a tělo! Omega936 Project bojuje s pravou příčinou tvého vysokého tlaku - přičemž zajišťuje, že budeš mít normální krevní tlak - a také si ho udržíš! 

Nejlepším způsobem, jak popsat, co pro tebe Omega936 Project udělá, je říci, že - ZVRÁTÍ tvůj vysoký tlak. Tak budeš mít opět perfektní zdravotní stav a přestaneš se obávat tvé budoucnosti.*

Tato kniha je výsledkem dlouholetého výzkumu. Stejně jako je to s každým výzkumem a hledáním léků, byl i tento proces plný vzletů a pádů, světlých okamžiků i zklamání. 

To není překvapující, protože ti možná už i tvá osobní zkušenost v hledání ukázala, že existuje velké množství takzvaných „pravých" nebo „skutečných" řešení na vysoký tlak, která jsou rozdílná jako den a noc! 

Vlastně všechna přírodní řešení na vysoký tlak zahrnují odpovídající stravu. A zde nalezneš ty nejrozporuplnější výsledky v historii lékařství! 

Jaká strava je dobrá na vysoký krevní tlak? 

Vzhledem k tomu, že se tato nemoc zkoumá posledních 60 let, existuje mnoho dezinformací a zastaralých instrukcí s naprosto rozdílnými údaji, které matou i nejzkušenější lékaře, a to už vůbec nemluvíme o obyčejných lidech, kteří hledají lék! 

A v tom ti pomůže Omega936 Project! 

V této knize jsou uváděny POUZE nejnovější a potvrzené studie z oblasti výzkumu vysokého krevního tlaku, jejichž účinnost při řešení vysokého krevního tlaku je bez pochyb potvrzena! 

To znamená, že před sebou budeš mít - skutečné a testované řešení, které je účinné pro VŠECHNY lidi, kteří bojují s vysokým tlakem.*

Už ti tyto následující problémy nebudou muset dělat starost: 

A ještě mnoho dalšího...

Definice zdravého stravování se mění každý den. 

Ale Omega936 Project ti ukáže, jaká nebezpečí číhají v mnoha těch „zdravých" potravinách, a jak vlastně ničí tvé zdraví. Ale ukáže ti také, které potraviny opravdu trvale snižují vysoký krevní tlak přirozeným způsobem. Překvapí tě mnohé potraviny, o kterých si nyní myslíš, že pro tebe nejsou vhodné! 

Pokud nemáš čas přemýšlet nad zdravými jídly - Omega936 Project ti bude perfektně vyhovovat! V knize nalezneš detailně propracovaný stravovací plán - plný chutných, levných a jednoduchých jídel, která tě zasytí, která si budeš užívat, jako bys jedl/a v luxusní restauraci, a která k tomu všemu udělají s tvým tělem a zdravím zázraky! 

Opravdu budeš nadšený/á, jak je snadné připravit jídla, která jsou dobrá pro tvůj tlak, chutná a která se mohou připravit za okamžik! 

Dodatečný bonus který se ti bude velmi líbit: Vlastně všichni, kdo začnou trvale snižovat svůj krevní tlak dodržováním instrukcí z Omega936 Projectu - začnou hubnout bez námahy již během prvních týdnů, což je skvělý vedlejší účinek programu, který ti zlepší den!*

A jak to bude se cvičením?

img-7a

Cvičení je dalším kontroverzním tématem, když jde o snižování vysokého tlaku. Důkazy ukazují v obou směrech: od názoru, že jde o dokonalé řešení pro srdce a zdraví do názoru, že má slabý, nebo vůbec žádný vliv na snižování tlaku. 

Omega936 Project obsahuje velmi snadné cviky, které může cvičit doslova každý a to v 5-10 minutách několikrát týdně. Stejně jako se stravou, v této knize jsou uvedeny pouze prokázané cviky, které jsou užitečné pro tvé srdce a opravdu pomáhají v boji s hypertenzí. 

Je dobře známo, že cvičení přispívá k dlouhému životu a obecnému zdraví. Pokud chceš svůj život opravdu změnit a chceš mít lepší zdravotní stav - v Omega936 Projectu najdeš skvělého průvodce na cvičení. Uvidíš, že jsou tyto snadné cviky velmi užitečné, ale jen na tobě záleží, jestli je budeš cvičit - Omega936 Project přináší výsedky i bez nich!*

Mnozí lidé, kteří se již nyní těší dobrému zdravotnímu stavu, jej docílili pouze se stravovacím plánem, někteří kombinovali všechno, co si přečetli v knize, ale je důležité zdůraznit, že všichni snížili svůj krevní tlak! Reakce jsou tak pozitivní, že se o ně lidé rozhodli podělit veřejně s cílem zachránit i tvůj život. Jsou to lidé, jako:

"Neuvěřitelná kniha!"  - Vladimír, 56, inspektor, Zlín

„Musím přiznat, že jsem pochyboval, že bych mohl mít úplně normální tlak s tak malým počtem změn v životě, ale na druhou stranu to dávalo smysl, tak jsem to vyzkoušel! Poté, co mi 15 let skákal tlak nahoru - dolů a po 15 letech zkoušení různých léků - tohle fungovalo! Už jsou to 3 měsíce od doby, kdy jsem normalizoval svůj tlak a prostě se nemůžu dočkat, abych viděl, jestli je toto skutečně trvalé řešení! Moc děkuji!"* 

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

"Mám konečně normální tlak" - Pavla, 47, učitelka, Plzeň 

„Tohle mi zachrání život, tím jsem si teď jistá. Vždycky jsem hledala přírodní řešení a i když jsem měla 4 roky vysoký tlak, prášky jsem brala jen tehdy, když překročil 180/120. S pomocí Omega936 Projectu udržuji tlak mezi 130/90 a 120/80. Taky jsem moc spokojená s cviky, které jsou v knize, protože (nejsem si jistá, jestli je to díky cvičení, nebo stravovacímu plánu) jsem zhubla 6 kilo! Teď se nejen cítím líp, ale taky vypadám skvěle!"*

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

"Kniha, kterou musí mít všichni starší 50 let"  - Sofie, 63, důchodkyně, Děčín

„Myslela jsem si, že je po 50. roku života, a ještě víc po 60. roku normální užívat léky, protože všichni, koho znám, mají problém s tlakem, nebo další potíže. Ale poté, co jsem normalizovala svůj kevní tlak, jsem se rozhodla pomoci celé své rodině, a také svým kamarádkám, se kterými si často vyměňuji recepty. Vyzkoušely jsme skoro všechny recepty v knize, a dokonce jsme začaly vymýšlet i vlastní recepty s domácími ingrediencemi. Teď nás všech deset žije zdravý život bez vysokého krevního tlaku a budeme to šířit dál! Navždy vděčná, Sofie!"*

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

*Upozornění: Kvůli velké poptávce jsou zásoby limitovány! Pokud si objednáte dnes, garantujeme Vám doručení produktu následující pracovní den. Efekty a výsledky uvedené na stránce negarantují úspěšnost produktu. Velká většina zákazníků je s produktem spokojena, ale existují zákazníci, kteří nedosáhnou uvedených výsledků. Ti mohou využít naši záruku a vrácení celé částky nákupu. Na stránce jsou uvedeny názory spokojených zákazníků. Jsou to tvrzení zákazníků, kteří jsou s naším produktem spokojeni a úspěšně jej používají. Zákazníci tato svá tvrzení zaslali na naši adresu. Na žádost jednotlivých uživatelů došlo ke změně některých jmen. Všechny originály jsou uloženy v sídle firmy.

Většina lidí je prostě šťastná, že má normální tlak, ale mnozí naši spokojení zákazníci zažili i další pozitivní změny: Zde jsou některé zážitky:

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.


683 comments Add a comment
 • JiříS
  Tohle zní skvěle, opravdu doufám, že se mi podaří kontrolovat tlak bez prášků! 
  Reply · Like ·
 • Aleš Radný 
  Mnoho lidí říká, že k regulaci tlaku pomáhají velké životní změny, ale tady se o ničem „velkém" nepíše. Vyzkoušel to tu vlastně někdo? 
  Reply · Like ·
 • Iva Šrámková
  @Aleš Radný Ano, můj táta a s výsledky je moc spokojený. Vlastně nemusel dělat žádné velké změny krom toho, že se rozhodl cvičit 5 minut denně - a nikdy předtím necvičil! 
  Reply · Like ·
 • Soňa Marková 
  Opravdu se těším, až si tohle objednám, přírodní řešení na vysoký tlak... Doufám, že to opravdu funguje...
  Reply · Like ·
 • Igor Malý  · Top Commenter
  Dobrý článek. Četl jsem na nějakých fórech, že tenhle program pomáhá i s cukrovkou...
  Reply · Like ·
 • Denis Denis
  Myslím, že je tohle ta samá knížka, kterou si objednala moje mamka z Ameriky před nějakým časem. Krom tlaku ovlivňuje i další věci, například hubnutí, dostatek energie, atd. Byla moc spokojená a teď vidím, že je to u nás mnohem levnější. 
  Reply · Like ·
 • Sandra Ježková 
  Zní to moc zajímavě, objednám si knihu a ozvu se, jak to vypadá...
  Reply · Like ·
 • Antonín Málek
  I já si to chci objednat, není to sranda brát prášky každý den! 
  Reply · Like ·
Podívej se dále...
Facebook plugin
Přes 3972 spokojených zákazníků pouze v Česku

Pokud ještě stále pochybuješ, jestli je Omega936 Project tím pravým produktem, který ti pomůže snížit krevní tlak, odpověz na 3 otázky níže - a hned ti dáme odpověď!

Máš vysoký krevní tlak? 
Často kladené otázky (FAQ) 
Je použití Omega936 Projectu bezpečné? 
Omega936 Project je 100% přírodním řešením, které nezahrnuje používání jakýchkoliv léků, nebo pomůcek na snižování vysokého krevního tlaku. Navyvolává žádné vedlejší účinky, které by ti musely dělat starosti. V každém případě se ale, pokud trpíš ještě nějakou další nemocí, poraď se svým lékařem dříve, než začneš tento program dodržovat, a v každém případě se poraď také předtím, než přestaneš užívat léky. Lékař ti poradí, jak postupně začít snižovat dávkování léků, jak se ti bude snižovat tlak. Začni žít zdravý život již dnes, objednej si Omega936 Project! 
Funguje to, pokud mám vysoký tlak již déle než 10 let? 
Ano. Omega936 Project ti může pomoci bez ohledu na to, jestli trpíš hypertenzí rok, 10 let, anebo více. Proces návratu tlaku na normální hodnoty je bezpečný a konečný tak dlouho, dokud dodržuješ snadné isntrukce uvedené v knize. Nenech si ujít tuto jedinečnou příležitost si rychle a přírodně prodloužit život a zlepšit zdraví! 
Mohu používat program, pokud mám nadbytečné kilogramy a pokud nechci cvičit? 
Ano Omega936 Project je skvělý pro lidi, kteří kromě vysokého tlaku také bojují s nadváhou. Většina lidí, kteří používají tento program, začne hubnout již během prvního týdne!* S tímto speciálním stravovacím plánem nebudeš hladovět, a pomůže ti zbavit se bez námahy kilogramů a tak eliminovat velké riziko hypertenze. I když kniha obsahuje kapitoly s velmi snadnými, ale přesto účinnými cviky, nemusíš je cvičit, abys dosáhl/a výsledků. Objednej si Omega936 Project a navždy vyhraj nad vysokým krevním tlakem!*
Co přesně získávám s programem Omega936 Project? 
Omega936 Project je holistický průvodce ke zlepšení celkového zdravotního stavu. Najdeš v něm různé kapitoly, které se věnují i dalším problémům, ne jen snižování vysokého krevního tlaku. Cílem je dostat hypertenzi pod kontrolu, získat zpět ztracenou sílu a energii a zajistit si tak dlouhověkost!* Objednej si ihned a pošleme ti zdarma také bonusy pro delší a zdravější život!
 • Měj život, jaký si zasloužíš!
 • Zbav se hypertenze přirozeně!*
 • Přestaň užívat nebezpečné léky jednou provždy!*
 • Užívej si dlouhý a bezstarostný život!*

Pozor! Pokud si objednáš Omega936 Project v následujících 20 minutách, máš neuvěřitelnou šanci získat příležitost ke zdravému životu se slevou 50%!!!

A to není všechno!

Pokud si objednáš v následujících 20 minutách, získáš BONUS - zcela zdarma!

V bonusových kapitolách zjistíš, jak můžeš rychleji docílit výsledků a jak tyto neuvěřitelné výsledky využít k mnoha dalším věcem kromě snižování vysokého tlaku - jako metodu proti stárnutí, na zvýšení hladiny energie, snadné hubnutí a mnoho dalšího. Tento holistický průvodce opravdu transformuje tvé zdraví a tělo tak, že si budeš moci život maximálně užívat! 

AKČNÍ
KUPÓN

Exkluzivní nabídka

2198 Kč -> 1099 Kč

Aktivovat KUPÓN

Pokud máš pocit, že ti tento program nepomohl - objednáním nic neztrácíš, protože ti dáváme 44denní záruku! Pokud nedosáhneš kýžených výsledků, pokud se tvůj tlak nesníží, nebo se ti kniha prostě nelíbí, jen se nám ozvi - garantujeme ti plné vrácení peněz! Bez otázek! 
P.S. Nyní se můžeš i ty naučit 100% přírodní a bezpečnou metodu, jak snadno a rychle snížit vysoký krevní tlak!*

P.P.S. Produkt je momentálně velmi poptávaný, a pokud si neobjednáš ihned, nemůžeme ti garantovat, že získáš knihu s touto neuvěřitelnou slevou. Využij šanci zbavit se hypertenze a prodloužit si život se slevou 50%. Již zítra se bude kniha prodávat za plnou cenu!
44 - denní záruka
Pokud si nákup rozmyslíte do 44 dnů,
vrátíme Vám peníze.
Doručení
Výrobek Vám doručíme nejrychlejší a nejspolehlivější kurýrní službou!
100% bezpečný nákup
Výrobek zaplatíte při přebírání, čímž Vás ochráníme před případným zneužiutím. Vaše osobní údaje budou zcela bezpečné!


Odesílám požadavek.
Čekejte, prosím!
Kam máme zaslat
Vaši objednávku?
Jméno
Příjmení
Adresa
Číslo domu
PSČ
Město
Telefon
E-mail
Produkt
Komentáře
PS: Zaručujeme doručení následující pracovní den.
1 x - 2198 -50% 1099 Kč + poštovné
2 x - 3738.00 -50% 1869 Kč + poštovné
3 x - 4836.00 -50% 2418 Kč + poštovné
Platba při dodání
Kopie, které je možné získat za zvýhodněnou cenu:
11
Poslední prodej
proběhl dne:
100% bezpečný nákup
Ano, chci přirozeně normalizovat tlak za pouhých 7 dnů. Pošlete mi můj Omega 936 Project ihned!

Tvá objednávka je před koronavirem v bezpečí!

Při balení balíčků používáme ochranné roušky a ochranné rukavice.

Pravidelně dezinfikujeme ruce, balíčky, sklady a další prostory.

Naši kurýři doručují balíčky bezkontaktně.

x
*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.
Perfect Shop ltd. Labre flats, flat2, Triq San Guz, 2532 Victoria, Malta, e-mail: cz@perfectshop-mt.com. Produkt: Omega936 Project